MUMIS PASITIKI

Dirbome su „UNITED Events“ organizuojant „Goodyear Baltics Roadshow 2018“ renginius Vilniuje, Rygoje ir Taline. MB „Pramogų pasaulis“ esame dėkingi už kūrybiškas idėjas, visų renginių organizavimui iškeltų tikslų kokybišką įgyvendinimą bei malonų bendradarbiavimą. Su MB „Pramogų pasaulis“ mielai dirbsime ir ateityje bei rekomenduojame kitiems.

„Goodyear Dunlop Tires Baltic“ OU marketingo vadovė Baltijos šalims Živilė Plyčiuraitienė

„UNITED Events“ komanda padėjo organizuoti UAB „GetJet Airlines“ Kalėdų šventes darbuotojams. Esame labai patenkinti šio organizatoriaus skiriamu išskirtiniu dėmesiu klientui, įsigilinimui į jo poreikius ir profesionaliu idėjų įgyvendinimu. UAB „GetJet Airlines“ Kalėdų švenčių metu visuomet būdavo tikslingai komunikuojami svarbiausi įmonės metų įvykiai, strateginės kryptys, maloniais siurprizais įvertinti geriausi darbuotojai, vakarėlių metu sukurta puiki nuotaika ir užtikrinta sklandi šventės eiga.

Su „UNITED Events“ komanda dirbti labai paprasta ir malonu. Tikimės bendradarbiauti ir ateityje bei rekomenduotumėm kitiems.

UAB „GetJet Airlines“ žmogiškųjų išteklių viceprezidentė Oksana Tiuchtij

Renginys pranoko lūkesčius. Viskas buvo pagal planą ir dar geriau. Didelis atsidavimas, rūpestis ir puikus supratimas, koks turi būti geras renginys! Ačiū už kokybę ir geras svečių emocijas.

UAB „Geberit“ Baltijos šalių marketingo koordinatorė Gailė Pavalkienė

„UNITED Events“ suorganizavo įsimintinus „Nacionalinius atsakingo verslo apdovanojimus 2019“. Jų patirtis, atsakingas planavimas ir kokybiškas darbas apdovanojimų ceremoniją pavertė įspūdingu renginiu. Gera bendradarbiauti su profesionalais, kurie nuoširdžiai dirba ir pasiūlo geriausius sprendimus.
Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Komunikacijos skyriaus patarėja Milda Levandraitytė

14 + 2 =

Rekvizitai:
MB „Pramogų pasaulis“
Adresas: Vokiečių g. 1-16, LT-01130 Vilnius
Įmonės kodas: 304600141
PVM mokėtojo kodas LT100011815416
AB SEB bankas, banko kodas: 70440
A/s Nr. LT517044060008251164

  • +370 629 40243
  • info@unitedevents.lt